Pielęgnacja

Sauna na włosy

Usługa

Cena

Sauna z maską ESTELE z usługą modelowania

Sauna z maską ESTELE do usługi

 100zł

 50zł

 

Para wodna i ciepło zmiękczają skórę głowy i łuski włosów. Pielęgnacja włosów i skóry głowy jest dzięki temu znacznie skuteczniejsza. Wyższa temperatura otwiera pory i rozchyla łuski włosów. Dzięki temu nałożona na włosy maseczka bez problemu wnika we włosy i skutecznie je regeneruje. Zawarte w niej substancje odżywcze odbudowują strukturę włosów. Włosy po saunie odzyskują naturalny, zdrowy połysk.

Termokeratyna

Usługa

Cena

Termokeratyna ESTELE z usługą modelowania

Termokeratyna ESTELE do usługi

 140zł

90zł

Wypełnienie włosów keratyną przywraca im naturalną elastyczność, połysk i miękkość. Zabieg pielęgnacyjny ESTEL TERMOKERATIN skutecznie wypełnia włos keratyną. Zewnętrzna warstwa uzyskuje gładkość, poprawia się struktura włosów, które zyskują zdrowy wygląd. Specjalna formuła maski i rozgrzewającego aktywatora bogatego w aminokwasy przyspiesza wnikanie keratyny do wnętrza włosów. Ciepło poprawia skuteczność zabiegu pielęgnacyjnego i stabilizuje keratynę w strukturze włosa. Podczas trzeciej fazy zabiegu keratyna jest równomiernie rozprowadzana we włosach.

Q3 Theraphy & Q3 Blond

Usługa

Cena

Q3 ESTELE z usługą modelowania

Q3 ESTELE do usługi

90zł

50zł

Innowacyjna terapia pielęgnacyjna olejkiem do włosów zniszczonych i blond.

Zastosowanie do włosów często farbowanych, blond i rozjaśnianych nawet bezpośrednio po koloryzacji. Ochrona włosów przed wysuszeniem i wzmocnienie zniszczonej struktury włosa od wewnątrz. Przywrócenie naturalnej wartości pH. Neutralizacja niepożądanego żółtego odcienia włosów. Nabłyszczanie i ochrona przed promieniowaniem

Botox na włosy

Usługa

Cena

Thermo Repair Top Up z usługą modelowania

Thermo Repair Top Up do usługi

 

140zł

100zł

 

THERMO REPAIR TOP UP to  zabieg dający efekt „botoxu” jest rezultatem działalności badawczej JEAN PAUL MYNÈ. Działa natychmiastowo, zapewniając maksimum przyjemności, zwiększając objętość włosów, wzmacniając je i zapewniając rewelacyjny blask i miękkość.

Produkt jest w 100% wegański.

 

"Odpowiednia pielęgnacja to klucz do pięknie wyglądających włosów" to motto naszych stylistów. Oferujemy szeroką gamę kuracji pielęgnacyjnych do włosów w każdej kondycji .

Do góry

Social media

 

ul. Wawelska 1/1

40-098 Katowice

 

 

Kontakt:

Informacje:

Partnerzy:

 

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 20:00

Sobota

9:00 - 15:00

 

Godziny otwarcia:

+48 606 644 900

+48 32 2000 215

NAPISZ DO NAS

Zapraszamy do:

Regulamin szkoleń

Umów się na wizytę

Regulamin salonu

Jak dojechać?

Polityka prywatności

REZERWACJE TELEFONICZNE DO GODZINY 18:00