Rzęsy

Metoda 1:1

Usługa

Cena

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Uzupełnienie rzęs metodą 1:1 do 2 tygodni

Uzupełnienie rzęs metodą 1:1 do 3 tygodni

Uzupełnienie rzęs 1:1 nie przedłużanych w salonie

 

 199zł

110zł

 130zł

od 110zł

 

To innowacyjna technika przedłużania rzęs. Aplikacja metodą 1:1 pozwala przedłużyć, zagęścić i pogrubić naturalne rzęsy. Polega na precyzyjnym doklejeniu jedwabnej rzęsy z domieszką włókna syntetycznego do rzęsy naturlanej. Wykonany tą metodą zabieg gwarantuje utrzymanie rzęs do 8 tygodni. W celu zoptymalizowania efektów zalecane jest uzupełnianie co 3-4 tygodni.

Metoda Volume Up - Metoda Objętościowa

Usługa przedłużania

Cena

Przedłużanie rzęs metodą 2D

Przedłużanie rzęs metodą 2D - 3D

Przedłużanie rzęs metodą 3D - 4D

Przedłużanie rzęs metodą 4D - 6D

Przedłużanie rzęs metodą 6D - 8D

 

 

230zł

250zł

270zł

300zł

350zł

 

To innowacyjna technika zagęszczania rzęs. Aplikacja ta pozwala przedłużyć, zagęścić i pogrubić naturalne rzęsy bez ich dodatkowego obciążenia. Polega na precyzyjnym stworzeniu wachlarza rzęs składającego się z 2 do 8 odpowiednio ułożonych rzęs i doklejeniu go do jednej rzęsy naturalnej .Używane rzęsy są bardzo cieniutkie o grubości od 0,05 mm do 0,10 mm. To właśnie grubości rzęs sprawiają, że rzęsy są bardzo lekkie i delikatne, o aksamitnym dotyku i wyglądzie. W celu zoptymalizowania efektów zalecane jest uzupełnianie co 3-4 tygodni.

 

Metoda Express

To innowacyjna technika przedłużania rzęs. Największym jej atutem jest krótki czas aplikacji, oraz wyraźny i spektakularny efekt. Zabieg wykonuje się w pozycji siedzącej na otwartym oku. Trwałość zaaplikowanych rzęs metodą Express wynosi ok. 2 tygodni. Po upływie tego okresu należy je profesjonalnie zdjąć preparatem odpowiednim do usuwania rzęs. Jeśli jest taka potrzeba rzęsy Express można przykleić ponownie.

Metoda Express przeznaczona jest w szczególności dla Pań, które potrzebują okazjonalnie odmienić wygląd swoich rzęs. Jest świetną alternatywą dla osób, które nie chcą na dłużej zagęszczać i przedłużać rzęs, ale potrzebują bardzo wyrazistego wyglądu oka na różne okazje takie jak: ślub, sylwester, bal karnawałowy, bądź wyjazd.

Metoda Express jest całkowicie bezpieczna. Klej wykorzystywany do zabiegu Express jest klejem łagodnym, bezwonnym i nie podrażnia oczu. Po zabiegu rzęsy są lekkie i wyglądają naturalnie, nie czuje się żadnego obciążenia rzęs naturalnych. Po aplikacji nie trzeba już rzęs tuszować.

 

 

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1, objętościową oraz lifting rzęs wykonują wykwalifikowane stylistki z wieloletnim doświadczeniem.

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i hipoalergicznych preparatów pozwala uzyskać naturalny efekt wyrazistego spojrzenia. Po zabiegu rzęsy nie wymagają malowania maskarą.

To najlepsza metoda na atrakcyjne podkreślenie oprawy oczu.

Usługa uzupełnienia do 2 tygodni

Cena

Uzupełnienie rzęs metodą 2D

Uzupełnienie rzęs metodą 2D - 3D

Uzupełnienie rzęs metodą 3D - 4D

Uzupełnienie rzęs metodą 4D - 6D

Uzupełnienie rzęs metodą 6D - 8D

Uzupełnienie rzęs nieprzedłużonych w salonie

 

 

120zł

130zł

150zł

130zł

150zł

od 150zł

 

Usługa uzupełnienia do 3 tygodni

Cena

Uzupełnienie rzęs metodą 2D

Uzupełnienie rzęs metodą 2D - 3D

Uzupełnienie rzęs metodą 3D - 4D

Uzupełnienie rzęs metodą 4D - 6D

Uzupełnienie rzęs metodą 6D - 8D

Uzupełnienie rzęs nieprzedłużonych w salonie

130zł

135zł

140zł

150zł

170zł

od 150zł

Usługa

Cena

Przedłużanie rzęs metodą Express

110zł

Modelowanie Fall In The Volume

Zabieg do trwałego modelowania rzęs FALL IN THE VOLUME przeznaczony do delikatnego lecz długotrwałego podkręcania rzęs. Zalecany szczególnie dla pań o długich i prostych rzęsach. Zabieg trwa około 30-50 minut, jego efekt jest widoczny przez około 4-6 tygodni. Dodatkowo przy usłudzę wykoszystujemy produkt Keratin Boost odżywka z keratyną wspomoże wzrost rzęs.

 

Usługa

Cena

Lifting + laminacja

Lifting + laminacja + koloryzacja

150zł / 110zł

180zł / 130zł

Henna rzęs

Henna to naturalny barwnik, który doskonale sprawdza się w farbowaniu brwi i rzęs. To świetny sposób na uzyskanie długotrwałego efektu umalowanych oczu, bez konieczności używania cieni do powiek i tuszu do rzęs. Dzięki niemu, można zyskać wyraziste spojrzenie na kilka tygodni, bez potrzeby wykonywania makijażu. Zabieg nakładania henny można z powodzeniem przeprowadzać o każdej porze roku.

 

Usługa

Cena

Henna rzęs

Henna komplet

30zł

40zł

Do góry

Social media

 

ul. Wawelska 1/1

40-098 Katowice

 

 

Kontakt:

Informacje:

Partnerzy:

 

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 20:00

Sobota

9:00 - 15:00

 

Godziny otwarcia:

+48 606 644 900

+48 32 2000 215

NAPISZ DO NAS

Zapraszamy do:

Regulamin szkoleń

Umów się na wizytę

Regulamin salonu

Jak dojechać?

Polityka prywatności